שרון נחמני
איזון. בריאות. פריון

שרון נחמני

החזון שלנו

לאחר שנים של לימודים, צבירת מגוון רחב של כלים טיפוליים וניסיון קליני (טיפולי) הקמנו את המרכז לרפואה משלימה הנמצא במושב שילת, באווירה כפרית ורגועה, במטרה להעניק לכל מטופלת ומטופל תמיכה אישית ואוזן קשבת, להוביל וללוות כל אחת ואחד בדרך הנכונה והמתאימה לו.

אנו מאמינות שבכל אחת ואחד מאיתנו מצויים כוחות ריפוי פנימיים. טיפול טבעי בשורש הבעיה ולא רק בתסמינים, תוך לקיחת אחריות אישית וכלים להמשך יובילו לשיפור הבריאות ולאיכות חיים טובה.

שרון נחמני אודות קליניקה

שרון נחמני

רפלקסולוגית, נטורופתית ND,
הרבליסטית קלינית Cl.H, MIHA

שרון נחמני,
רפלקסולוגית, נטורופתית ND, הרבליסטית קלינית Cl.H, MIHA

מרצה לצמחי מרפא ומנהלת קליניקת התמחות (הרבליסט קליני) במכללת רידמן.

חברת ועד הנהלה באיגוד ההרבליסטים הקליניים בישראל.

אל עולם הרפואה המשלימה הגעתי בשנת 2004 ממש במקרה כאשר דוד שלי, שלמה נחמיאס, הציע לי ללמוד רפלקסולוגיה. לאחר מספר מפגשים אתו הבנתי שהרפלקסולוגיה היא עולם קסום שבעזרתו אני יכולה לעזור לאנשים עם בעיות רפואיות, גם כאלה שלרפואה הקונבנציונלית אין פתרון. במקביל לעבודתי כשכירה בענף הדפוס (התואר הראשון שלי היה הנדסאית לטכנולוגיה של הדפוס) התחלתי לטפל ברפלקסולוגיה ומהר מאוד הבנתי שאני רוצה להמשיך להתפתח בעולם הרפואה הטבעית ולצבור עוד ועוד ידע ונרשמתי ללימודי נטורופתיה עם התמחות בצמחי מרפא.

מאז סיום הלימודים אני עוסקת בשתי האהבות הגדולות – טיפול ולימוד. למעלה מעשור אני מטפלת בנשים הסובלות מחוסר איזון הורמונלי, מלווה נשים וגברים בדרך להקמת משפחה ובמקביל מלמדת צמחי מרפא במכללת רידמן.